TRADIČNÍ THAJSKÁ MASÁŽ

Tradiční thajská masáž spočívá ve stlačování akupresurních bodů celého Vašeho těla. Dále Vám masérky protahují končetiny i páteř pomocí speciálních cviků, díky nimž se Vám uvolní svalová i kloubní ztuhlost a zlepší se cirkulace krevního oběhu. Masáž je završena masírováním hlavy a obličeje, při kterém zažijete pocity blaženosti.

OLEJOVÁ THAJSKÁ MASÁŽ

Jedná se o mírnější formu tradiční thajské masáže, při které je vyvíjena menší síla na jednotlivé tlakové body. Vaše tělo bude podrobeno systematické masáži od konečků prstů po kořínky vlasů. Narozdíl od tradiční masáže, která je prováděna na sucho, je při masáži využíván tah naolejovaného těla. Vyzkoušejte tuto nadmíru příjemnou formu relaxace.

MASÁŽ NOHOU

Tato masáž je založena na prastaré teorii, podle které celým tělem proudí energie, jež je propojena s reflexními body na chodidlech. Tyto body stimulují jednotlivé orgány lidského těla. Masáž nezahrnuje pouze chodidla, velká péče je věnována nártu, protažení a uvolnění všech prstů na nohou a v neposlední řadě i lýtkovým svalům. Vyzkoušejte masáž nohou pro její uvolňující úcinek, který působí příznivě na psychiku a odbourávání stresu.

MASÁŽ ZAD A ŠÍJE

Tato masáž je vřele doporučována obzvláště při sedavém zaměstnání, jelikož se zaměřuje na ztuhlá a bolestivá místa zad, šíje a ramen. Stejně jako masáž nohou může ulevit i od počáteční migrény.

MASÁŽ PRO TĚHULKY

Jedná se o olejovou thajskou masáž speciálně uzpůsobenou budoucím maminkám. Tato masáž zmírňuje pocity nevolnosti a bolesti hlavy. Stimuluje namáhané svaly v oblasti bederní páteře, snižuje otoky nohou a celkově působí velmi blahodárně na zdraví maminky i plodu miminka. Masáž je doporučována až do 8. měsíce těhotenství.

KRÁLOVSKÁ MASÁŽ

Tato masáž je unikátní kombinací několika masážních postupů a technik. V první fázi Vám masérka rozehřeje svaly pomocí tradiční thajské masáže. Dále následuje část, ve které se na pokožku přikládají horké bavlněné sáčky se směsí thajských bylin a koření. A na závěr je celé Vaše tělo podrobeno relaxaci olejové thajské masáže.