PHOSRI – Thajské masáže Praha

POZOR!!! – Změna adresy!!! Hotel Moods Charles Bridge Náprstkova 6/274, 110 00 Praha 1 – Staré Město – samostatný vstup vedle vchodu do hotelu. Otvíráme 1. 6. 2020

Tradiční thajské masáže, jako jedny z nejstarších léčebných disciplin, představit široké veřejnosti a ukázat, že thajská masáž je jako každá jiná masážní technika určena pro každého.

Všechny naše masérky absolvovaly masérské školy v Thajsku, ukončené závěrečnými zkouškami, a mají dlouholetou praxi v oboru.

Asi žádný jiný druh masáže nebyl tak zdiskreditován jako thajská masáž. Thajská masáž je jako každá jiná masážní technika určená pro každého. Působí hlavně jako prevence a její opakování zároveň přispívá k vyřešení některých zdravotních problémů. Masáž je jednou z nejstarších léčebných disciplín. Nejstarší záznamy o masáži pochází z Číny z období před asi 5 000 lety.

Thajská masáž pracuje s celým tělem. Masér či masérka se masýrovaného dotýká rukama, předloktím, lokty, koleny a chodidly a využívají váhy svého těla. Thajská masáž působí na základě energetických zón a energetických drah na našem těle, využívá těchto drah a bodů na nich ležících, neboť každá tato linie souvisí s nějakým orgánem, funkcemi těla a i s psychikou člověka. Thajská masáž pozoruhodně kombinuje protahování, masáž energetických drah a akupresuru.

Je prováděna na zemi na masážní podložce v klidové relaxační atmosféře. Působí na uvolňování energetických blokád, uvolňuje bolesti svalů a kloubů, podporuje relaxaci a regeneraci, odstraňuje bolesti páteře a zvyšuje pohyblivost celého těla. Zvyšuje cirkulaci krve a lymfy, zvyšuje vylučování odpadů z těla, uvolňuje toxiny z kloubů, svalů a tkání, zvyšuje schopnost přijímání živin a posiluje nervový systém.

Thajská masáž je výbornou prevencí před nemocemi a způsobem, jak dosáhnout dobré fyzické kondice a psychické pohody. Je určena pro každého a přináší s sebou nádherný zážitek uvolnění a oproštění se od vnímání času, prostoru a vlastního těla. Tyto krásné pocity přetrvávají i po masáži a nadále léčí.Mimo to zajišťujeme po dohodě a na základě objednávek ukázky masáží na různých podnikových akcích či kongresech.

Nabídka masáží >